forex trading logo
Ulti Clocks content

Home Виховна робота Наші традиції Зустріч з ветераном
Зустріч з ветераном PDF Print
Written by Administrator   

До Дня free celebrities sex tapes
визволення міста Слов’янська у нашому 7-б класі відбулась зустріч із ветераном Великої вітчизняної війни (ветераном бойових дій, інвалідом 2 групи) Соколовою Людмилою Леонтіївною.

Майже кожного свята ми запрошуємо до класу Людмилу Леонтіївну, поздоровляємо її. Вона обов’язково до нас приходить та завжди приносить щось смачненьке, пригощає нас, а потім розповідає нам про своє життя.

Кожна зустріч із цією жінкою для нас є дуже пізнавальною та неповторною. Ми дізнаємось щось нове, цікаве, захоплююче із її життя. І не дивлячись на свій, досить похилий вік, Людмила Леонтіївна дуже енергійна та позитивна людина. Душа у жіночки залишилась молодою, яка радіє кожній хвилині життя.

Життя Людмили Леонтіївни було дуже складним. Вона відчула на собі голод, воєнні страхіття, втрати, відчай. Але була щасливою, бо захищала свою землю та рідних від ворога. Вона навмисно додала собі віку, щоб піти на фронт, але не кожен міг так вчинити. А ось і сама Людмила Леонтіївна на фотографії.

  4

Людмила Леонтіївна вчить нас любити свій рідний край, людей, що тут живуть, бути дружними, добрими, захищати та поважати один одного. І ми також дуже любимо та поважаємо цю незвичайну та чарівну Жінку. Бажаємо їй здоров’я, життєвих сил та бадьорості.

Пахомова Настя, учениця 7-Б класу

 

 


Powered by Joomla!. Designed by: cpanel reseller hosting backup generators Valid XHTML and CSS.